Helyi hírek 2019. október 9. 08:30

Bemutatkozik Lőrincz Tibor, a 7. számú választókörzet független jelöltje

Bemutatkozik Lőrincz Tibor, a 7. számú választókörzet független jelöltje
Jelentős tapasztalattal és önkormányzati ismeretekkel rendelkező, okleveles agrármérnöki végzettségű félegyházi lakos vagyok. A függetlenség szellemében, a jó elképzeléseket elősegítve szeretnék munkálkodni, a város, valamint a hozzá tartózó külterületen élők életkörülményeinek javítása érdekében. A kötelező alapfeladatok mellett a környezet és életminőség fejlesztése érdekében kifejtett tevékenységek elsődlegesek a számomra. A legfiatalabb generációtól a legidősebb korosztályig a teljesíthető igények maradéktalan megvalósítása a célom. A köz szolgálata mindenekelőtt! ​​​​​​​

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Önkormányzati választás - 2019