Program 2019. október 19. 07:30

Őszi hangverseny Bárdos Lajos tiszteletére

Őszi hangverseny Bárdos Lajos tiszteletére
A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete szeretettel hív minden zenekedvelőt Bárdos Lajos Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas magyar zeneszerző születésének 120. évfordulója alkalmából tartandó koncertjére. Őszi hangverseny című programjuk október 19-én, szombaton 18 órakor kezdődik a Móra Ferenc Művelődési Központ színháztermében.

Fellépnek:

A székesfehérvári Alba Regia Vegyeskar, Kneifel Imre vezényletével. 

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa, vezényel: Szatmári Imre.

Zongorán közreműködik Bolla Julianna és a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar tagjai. 

A belépés díjtalan, de adományokat köszönettel elfogadnak a rendezvény költségeihez. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!