Sport 2019. október 16. 14:30

4 indulóból 3 érem – DAR 3D Döntőn a Koppányok

Képgaléria
4 indulóból 3 érem – DAR 3D Döntőn a Koppányok
Sándorfalván, a Sándorfalvi Lőtéren versenyeztek a Koppányok a Kassai Lovasíjász Iskola Faragó törzs által szerezett Dél-Alföldi Régiós 3 dimenziós vadászíjász-versenyen, október 13-án. A találkozó 6. állomása volt a MISZ DAR 3D 2019-es sorozatnak, így a szabályok a HDH-IAA rendszerhez igazodtak, 24 célt kellett az íjászoknak leküzdeni, célonként 2 lövéssel.

A 6. forduló eredményei:

Modern pusztai íj kategóriában: Kovács Máté 1., Zoboki Botond 1., Szeibert Imre 3., Kovács László pedig a 7. helyen végzett.

A 6 forduló összesített eredménye alapján:

Modern pusztai íj kategóriában: Zoboki Botond miután mind a 6 fordulót aranyéremmel zárta, így a Dél-Alföldi Régió 3D Íjász Bajnoka lett serdülő fiú kategóriában. Kovács Máté gyermek fiú korosztályban, kiegyensúlyozott versenyzéssel a Dél-Alföldi Régió 3D versenysorozatának ezüstérmese lett. Szeibert Imre a 4., Kovács László pedig a 9. helyen zárta a versenysorozatot.

Kis Mónika
Koppány íjász

 

Kövessen minket a Facebookon is!