Kultúra 2019. október 19. 11:30

CD is megjelent a Móra Emlékévre

Képgaléria
CD is megjelent a Móra Emlékévre
A Mi Móránk címmel CD jelent meg Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület megbízásából és támogatásával, a Móra Ferenc Emlékév keretében. A hanganyag ünnepélyes bemutatóját október 17-én, pénteken tartották a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár Hattyútermében.

A zenés-verses rendezvényen városunk vezetői, irodalmárai és intézményeink vezetői is részt vettek. A muzsikát a Széljáró Balladás zenekar szolgáltatta, a Sétálni megy Panka című verset Réczi Anna, A gyöngyvirágos csészét Gulyás Réka, A cinege cipőjét Kovács Benedek, az Egy perc! című művet Gombás Bende, A szeretem én nagyon… című írást Vicsór Vivien Diána, A hegedű című művet Rácz-Szabó Zoltán tolmácsolásában hallgathatták meg a résztvevők, a Szentivánéji álom Rácz János Dominik előadásában kelt életre.

V. B.

 

Kövessen minket a Facebookon is!