Sport 2019. október 19. 17:00

Öt góllal nyert Hartán a KHTK

Kiütéses, 5-0-ás győzelmet ért el az eddigi listavezető Harta SE otthonában a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályban. A bravúros győzelemmel egyben megelőzte riválisát a félegyházi gárda.

A Harta SE legutóbb 4-3-ra kikapott Kerekegyházán, így vereséggel a háta mögött fogadta az egy mérkőzéssel kevesebb játszó, de még veretlen és harmadik helyen álló Kiskunfélegyházi HTK csapatát.

A megyei rangadót a KHTK kezdte jobban, a 8. percben Szabó Attila büntetőből szerzett vezetést. Az első félidőben nem változott az állás, a félegyházi csapat lépéselőnyben volt a szünetben. (0-1)

A fordulást követően beindult a KHTK gólgyártás. Előbb Antman Joshua duplázta meg az előnyt, majd pedig Tököli Attila is megszerezte szokásos gólját. (0-3)

A hajrában a cserék közül Tóth István és Szabó Tamás is betalált. A KHTK némi meglepetésre, könnyedén, 5-0-ra legyőzte az eddigi éllovast.

Bács-Kiskun Megyei I. 11. ford., 10. 19.
Harta SE – Kiskunfélegyházi HTK 0-5 (0-1)

Gólszerzők: Szabó Attila 8. p. (11-esből), Antman Joshua 56. p., Tököli Attila 63. p., Tóth István 78. p., Szabó Tamás 81. p.