Sport 2019. október 19. 18:10

Egy tucat gól esett

Gólzáporos mérkőzésen 8-4-re nyert hazai pályán a Pálmonsotora SE, amely a 9. fordulóban a Kiskunfélegyházi Vasutas SK csapatát múlta felül a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjában.

Az előző körben mindkét együttes vereséget szenvedett. A KHTK II. ellen a Pálmonostora SE 4-2-re, míg a Vasutas SK 1-0-ra kapott ki. Javítania a jobb pozícióban lévő hazai gárdának sikerült.

Az első bő félórában öt pálmonostori találat született, amire félegyházi oldalon csak egy válasz érkezett. (5-1)

A második félidő gólokban már kiegyenlítettebben alakult, 6-1-et követően 7-4-re is feljött a Vasutas SK, de az utolsó találatot a 90. percben a Pálmonostora szerezte, beállítva ezzel a 8-4-es végeredményt.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 9. ford., 10. 19.
Pálmonostora SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 8-4 (5-1)

Gólszerzők: Vukov Zoran 11. p., 22. p., Barta Mihály 15. p., 25. p., Szabovik György 32. p., 74. p., Szalai Boldizsár 60. p., 90. p., ill. Kele Martin 38. p., Pánczél István 64. p., Dusnoki András 72. p., Grósz Gábor 86. p.