Sport 2019. október 22. 14:00

Jól szálltak a nyilak

Jól szálltak a nyilak
Kunszentmártonba látogatott október 19-èn a Horváth Zsoltot, Horváth Tibort, Mèszáros Józsefet, Fekete Tamást, Pecz Istvánt és Valkovics Istvánt soraiba tudó félegyházi darts különítmény. 63 játékos nevezett a tornára. A verseny bár amatőr titulust kapott, a játék minősége alapján korántsem volt az.

A csoportmérkőzéseket mindenki jól teljesítette, majd a legjobb 32 között négyen is elbúcsúztak, köztük Horváth Tibor. A Horváth-Valkovics duó csupán csak egy kört ment, ugyanis a legjobb 16 között ők is kiestek, így osztott 9. helyezést értek el. Mindezt úgy, hogy mindkét versenyző dobott 180-ast.

Díj nélkül ezúttal sem távoztak a félegyházaik. Horváth Tibor bár kiesett a legjobb 32 között mégis megdobta a verseny legmagasabb kiszállóját: 160-ast. Ezzel bezsebelte az ezért járó díjat.

Információ, kép: Tóth Róbert

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!