Sport 2019. november 3. 17:00

Idegenben hengerelt a KHTK

Fölényesen, 4-1-re győzött Akasztón a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában.

A KHTK a harmadik helyről várhatta a játéknapot. A legutóbbi körben a hosszabbításban veszített az éllovas Jánoshalmi FC ellen.

Ebben a fordulóban a Jánoshalma ugyancsak nyert, míg a második helyezett Harta SE némi meglepetésre hazai pályán kapott ki 4-1-re a Kalocsai FC-től. Ezt kihasználva a KHTK felléphetett a második pozícióba.

A félegyházi játékosok éltek is a lehetőséggel, már a 4. percben előnybe kerültek Nagy Viktor góljával. Az Akasztó FC-nek ugyan még összejött az egyenlítés, de a félidőig már kétgólos hátrányba került. (3-1)

A 4-1-es végeredményt Tóth István állította be a 75. percben. (4-1)

Bács-Kiskun Megyei I. 13. ford., 11. 03.
Akasztó FC – Kiskunfélegyházi HTK 1-4 (1-3)

Gólszerzők: Kerekes Márk 17. p., ill. Nagy Viktor 4. p., Juhász Tamás 38. p. (öngól), Antman Joshua 43. p., Tóth István 75. p.