Kultúra 2019. november 7. 16:00

I. Nimród Footgolf amatőr verseny

I. Nimród Footgolf amatőr verseny
A Nimród Footgolf Sportegyesület és a Hungarikum Liget – Lakitelek Népfőiskola szervezésében rendezik meg az I. Nimród Footgolf amatőr versenyt november 23-án, szombaton 9 órától. A játék helyszíne: Hungarikum Liget (Lakitelek Népfőiskola) – Nimród Szabadidő és Footgolf Park (6065 Lakitelek, Felsőalpár 3.)

A Nimród Footgolf Sportegyesület és a Hungarikum Liget – Lakitelek Népfőiskola szervezésében rendezik meg az I. Nimród Footgolf amatőr versenyt november 23-án, szombaton 9 órától. A játék helyszíne: Hungarikum Liget (Lakitelek Népfőiskola) – Nimród Szabadidő és Footgolf Park (6065 Lakitelek, Felsőalpár 3.)

Korosztályok: (Férfi-Női)

– Junior (18 év alatt) – 2003. október 21. után születettek

– Felnőtt (18-45 év között) – 1974. március 31. és 2003. október 21. között születettek

– Senior (45 év fölött) – 1974. március 31. előtt születettek

A nevezés díja: felnőtteknek 6000, junioroknak 3000 forint/fő, amely tartalmazza a pályahasználati díjat, a futball-labda biztosítását és egy menüebédet a Lakitelek Népfőiskolán.

Díjazás: Nemenként és korcsoportonként az 1-3. helyezettek érem- és ajándékcsomag-díjazásban részesülnek.

Kérik, hogy november 20-áig jelezze részvételi szándékát a résztvevők számával együtt Baukó Ferenc, a Népfőiskola Hungarikum Liget Sportszervezője felé a [email protected] e-mail címen.

 

Kövessen minket a Facebookon is!