Sport 2019. november 15. 16:00

Sportos élet konferencia

Sportos élet konferencia
Újabb előadást rendez a Szegeden tevékenykedő Gyermeksport Egészségügyi Csapattal (GYEC) a Jogging Plus Sportegyesület a sport iránti elkötelezettségének tükrében indított rendezvénysorozata keretében november 26-án, kedden 17 órától a Vállalkozók Ipartestülete székházában (Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc tér 9.). A konferenciát a rendezvény védnöke, Balla László alpolgármester nyitja meg. Belépési díj: egy mosoly!

A rendezvény célja, hogy első osztályú ellátást nyújtsanak a sérülést szenvedett sportoló gyermekeknek, támogatva a mielőbbi gyógyulásukat és a biztonságos sportolást. Tudják, mennyi energia van az élsportban és mennyi év munkáját teheti tönkre egy nem helyesen kezelt sérülés. Az előadók sok szeretettel várják az érdeklődő gyermekeket, felnőtteket!


Előadók:

Dr. Vizi András gyermektraumatológus

– A gyereksport fontossága

– A leggyakoribb sportsérülés-típusok és kezelési lehetőségeik


Dr. Vizi-Simon Csilla gyógyszerész

Gyógyszernek nem minősülő készítmények hatása és szerepe gyermeksportolóknál


Pipicné Kalapács Anett személyi edző  

A személyi edző szerepe a prevencióban és a rehabilitációban


Hacker Péter sportfilozófus

A mentális szint fontossága és hatása a sport teljesítményre


Jenei Lilla gyógymasszőr

A gyógymasszőr szerepe a sérülések megelőzésében és kezelésükben


Regisztráció:
[email protected]

Bővebb információ:

Dr. Kovácsné Kószó Éva

(+36 20 967 2867)

Kövessen minket a Facebook-on: https://www.facebook.com/jpszf

 

Kövessen minket a Facebookon is!