Helyi hírek 2014. augusztus 29. 14:25

Ne váljunk áldozattá!

Ne váljunk áldozattá!
Rendőrök, polgárőrök és közterület-felügyelők járták a város köztereit ma délelőtt

A Félegyházi Rendőrkapitányságon reggel 8 órakor tartott eligazítás után több csoportra oszlottak a rendőrök, a polgárőrök és a közterület-felügyelők. Elsősorban a piacon és környékén, valamint városközpont frekventált helyein bukkantak fel. Sokan találhattunk a gépkocsi szélvédőjére tűzött közleményt, amely a legfontosabb tudnivalókra figyelmeztet.


Timafalvi László kapitányságvezető elmondta, hogy a nagyszabású akció az áldozat- és vagyonvédelmet szolgálja.

– Munkatársaim, a közterület-felügyelők és a polgárőrök a piacon a zseblopások megelőzésére hívják fel a figyelmet, a közterületen parkoló gépjárművek esetében pedig az ülésen és más látható helyen hagyott értéktárgyakra. Nem az első ilyen akciónk, és folytatása is lesz, mert könnyebb megelőzni az anyagi és egyéb károkat, mint pótolni az eltulajdonított értékeket és személyes iratokat.

tli

Kövessen minket a Facebookon is!