Hirdets
Sport 2019. november 14. 07:30

Kialakult a megyei válogatott 30 fős, bő kerete

Kialakult a megyei válogatott 30 fős, bő kerete
Kijelölte a megyei válogatott 30 fős, bő keretét Vanó Sándor, a Bács-Kiskun megyei amatőr válogatott vezetőedzője, a hétvégi bajnoki fordulót követően.

Az előzetes tervek szerint a keret tagjai kétszer találkoznak a november 30-án és december 1-jén, Füzesgyarmaton tartandó Délkelet-magyarországi regionális tornát megelőző időszakban.
November 20-án, szerdán Kecskeméten, a Széktói Stadion műfüves pályáján egymás közötti játék lesz 18 órától, majd november 23-án, szombaton 13 órától a Kecskeméti LC Megyei I-es csapatával játszik edzőmeccset a megyei válogatott, szintén a Széktói műfüvesen.

A füzesgyarmati tornán két nap alatt négy meccset játszanak megyénk legjobbjai Békés, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok és Pest megye válogatottjai ellen. A csoport győztese jut majd be a december 7-8-i országos négyes döntőbe (a döntőt Lipóton rendezik). Az országos győztes pedig kijut az UEFA Régió Kupa (UEFA Regions' Cup) 2020/2021-es nemzetközi csoportkörébe, Magyarország amatőr futballjának képviselőjeként.

A megyei válogatott bő kerete:

Kapusok:

Eifert János (Kecel FC)
Oroszi Tibor (Kiskunfélegyházi HTK)
Pámer Krisztián (Kalocsai FC)
Urlauber István (Jánoshalmi FC)

Védők:
Hegedűs Edvin (Szabadszállási SE)
Knap Tamás (Bácsalmási PVSE)
Lajos Lóránd Attila (Harta SE)
Nasz Balázs (Kalocsai FC)
Rapi Kristóf (Lajosmizsei VLC)
S. Juhász Tamás (Kecskeméti LC)
Valkai Tamás (Kiskunfélegyházi HTK)
Varga Milán (Harta SE)

Középpályások:
Antman Joshua (Kiskunfélegyházi HTK)
Dostyicza Dániel (Kalocsai FC)
Király Dávid (SC Hírös-Ép)
Máruska Vitalij (Szabadszállási SE)
Pintyi Roland (Kiskőrösi LC)
Szabó Szilárd (Jánoshalmi FC)
Torma Barnabás (Faddikorr-Kiskunhalasi FC)
Zsoldos László Álmos (Kecskeméti LC)

Támadók:
Boldizsár Csaba (Szabadszállási SE)
Bozsik Máté (Kecskeméti LC)
Gavula-Recte Mikula Levente (Kerekegyházi SE)
Harnos Zoltán Dániel (Jánoshalmi FC)
Juhász Miklós (Lajosmizsei VLC)
Káli Tibor Ararát (Duna Aszfalt Tiszakécskei LC)
Kitl Zoltán (SC Hírös-Ép)
Sallai Bence (Kerekegyházi SE)
Szabó Zsolt (Akasztó FC)
Varga Stefano (Géderlaki KSE)

A megyei válogatott stábja:

Vezetőedző: Vanó Sándor
Asszisztens edző: Kohány Balázs
Kapusedző: Tóth Péter
Gyúró: Péter Győző
Masszőr: Kohány Gábor
Technikai vezető: Kerpics Ferenc

A megyei válogatott delegációjának vezetője Losonczy László, az MLSZ BKMI igazgatója lesz. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!