Hirdetés
Program 2019. november 29. 14:30

Mikulásváró családi szombat délelőtt

Mikulásváró családi szombat délelőtt
Mikulásváró családi szombat délelőttre invitálnak kicsiket és nagyokat november 30-án, 9 és 12 óra között a városi könyvtár Gyermekbirodalmába.

Hirdetés

A Mikulásváró délelőttön az ügyes kezű kicsik és nagyok papírból fenyőfát, karácsonyfadíszt, rénszarvast és Mikulást készíthetnek. Akik nem szeretnek kézműveskedni, nézegethetik az újonnan vásárolt könyveket, belelapozhatnak a legfrissebb folyóiratok számaiba vagy babzsákon ülve olvasgathatnak. Közös játékra is van lehetőség: többféle társasjáték, csocsó, biliárd és léghoki várja a kikapcsolódni vágyókat.

A jóságos, mosolygós, pirospozsgás, hófehér szakállú Mikulás a könyvtárba háromnegyed 11-kor érkezik meg Lappföldről, sebesen vágtató rénszarvasok vontatta szánkóján.

 

Kövessen minket a Facebookon is!