Hirdetés
Program 2019. november 29. 16:30

Adventi keresztállítás Kiskunfélegyházán

Adventi keresztállítás Kiskunfélegyházán
A Jobbik Kiskunfélegyházi Szervezete szeretettel hív mindenkit december 1-jén, vasárnap 11 órára az adventi keresztállításra. A műsor előtt 10.45-től Vesztergám Miklós tárogatózik. A Petőfi-szobor előtti téren tartandó ünnepségen felszólal Kollár László önkormányzati képviselő. Közreműködik Kiss Ákos Jenő, Ficzkó-Juhász Zoltán, Toldi Níla énekkel, és Nagy Tünde verssel.

Hirdetés

11 éve szervezik meg a rendezvényt továbbra is azzal a céllal, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy családtagjaink szeretetét nem a Black Friday napon vásárolt termékekkel kell megszerezni. Egy kis odafigyelés, egy ölelés többet jelent, mint az anyagiak. Várva a Megváltó születését, álljunk meg egy pillanatra, mélyüljünk el családtagjaink szeretetében és saját belsőnkben!

Minden érdeklődőt szeretettel várnak advent első vasárnapján.

 

Kövessen minket a Facebookon is!