Kultúra 2019. december 4. 16:00

Félegyházi csapatok jelentkezését is várják a hungarikum vetélkedőre

Félegyházi csapatok jelentkezését is várják a hungarikum vetélkedőre
A Lakitelek Népfőiskola – a Magyar Országgyűlés, a Hungarikum Bizottság és a Nemzeti Művelődési Intézet támogatásával – újra meghirdeti Értékek, kincsek, hagyományok a Kárpát-medencében című vetélkedőjét a hungarikum-mozgalom népszerűsítése, valamint nemzeti értékeink megismertetése érdekében.

A játékos vetélkedőre most a Kárpát-medencei általános iskolák 7. és 8. osztályában tanuló diákok valamint a középfokú oktatási intézmények 9. osztályos diákjai és felkészítő tanáraik jelentkezhetnek.

Egy csapat 3 diákból és 1 felkészítő tanárból áll. Egy iskolából több csapat jelentkezését is várják, de a tanárok és a tanulók csak egy csapatban versenyezhetnek. A 7. és a 8. és 9. osztályos csapatok külön versenyben mérik össze tudásukat.

További részletek a Lakitelek Népfőiskola honlapján.

 

Kövessen minket a Facebookon is!