Hirdetés
Kultúra 2019. december 5. 16:00

Mi Gárdonyink vetélkedő

Képgaléria
Mi Gárdonyink vetélkedő
Pálmonostorai iskolában már hagyománnyá vált a „Mi Gárdonyink” vetélkedő, amelyet az idén ötödik alkalommal rendeztek meg a Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskolában. A versenyen hat iskola csapata vett részt.

Hirdetés

A vetélkedőre az író életrajzából és az Egri csillagok regényből kellett készülni. A versenyzőket 5 állomáson várták az érdekes, gondolkodtató és kreatív feladatok, majd megérkeztek az „Egri várba” ahol játékos ügyességi feladatokban vehettek részt, amelyek feledtették velük a felgyülemlett izgalmakat. A verseny szervezői és a feladatok összeállítói: Győriné Farkas Anna és Cseszkóné Csernák Anita. Munkájukat segítette és támogatta az iskola tantestülete és dolgozói.

Az idén a vándorkupát a Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola nyerte.

II. helyezett: Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola

III. helyezett Rigó József Általános Iskola  (Bugac)

Gratulálunk a résztvevő diákoknak és felkészítő nevelőiknek!


Győriné Anna

 

Kövessen minket a Facebookon is!