Hirdetés
Helyi hírek 2019. december 9. 10:00

Vállalni a felelősséget az életünkért

Képgaléria
Vállalni a felelősséget az életünkért
Vajon tudatosan élünk, vagy csak sodródunk, és hagyjuk, hogy a dolgok megtörténjenek velünk? Megélünk minden egyes napot, vagy észre sem vesszük, milyen évszak van körülöttünk? Folyton a múlton rágódunk, vagy a jövő miatt aggódunk, és emiatt a jelen kicsúszik a kezünkből? Egy életed van címmel ezekről a kérdésekről tartott előadást dr. Csernus Imre a művelődési központban.

Hirdetés

Dr. Csernus Imrétől sok mindent tanulhatunk. Kinyitni a szemünket és felismerni, milyen az őszinte, kiteljesedett élet. Nem félni, beszélni az érzéseinkről, bevallani, ha hibáztunk, és elfogadni, hogy nem lehetünk tökéletesek. Tanulni a hibáinkból és mindig a megoldást keresni. És főleg nem másokra mutogatni, hanem vállalni a felelősséget a saját életünkért. Valódi felnőttként élni – ezekről a témakörökről szólt előadásában.
 

Kövessen minket a Facebookon is!