Program 2019. december 10. 08:30

Karácsonyi fúvószenekari hangverseny

Karácsonyi fúvószenekari hangverseny
Hagyományos decemberi karácsonyi koncertjeit tartja meg a Kiskunfélegyházi Fúvószenekari Egyesület. A hangversenyek december 21-én, szombaton és 22-én, vasárnap 18 órakor kezdődnek a Kossuth Lajos szakközépiskola tornacsarnokában. A jótékony koncert bevételét a Borsihalmi Művésztelep fejlesztésére fordítják.

Fellép a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar és a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar. Vezényel: Tóth László és Kis-Fekete Vilmos. Az est meghívott szólistája Beke Márk, a 2018-as Virtuózok győztese. Köszöntőt mond Csányi József polgármester. Az est házigazdája Vargáné Rácz Judit.

Jegyek kaphatók a zenekari tagoknál, a művészeti iskolában (Batthyány utca 12-16., III. em. 325-ös iroda), a Tourinform Irodában illetve a helyszínen. Információ kérhető a 76/560-006-os telefonszámon.

 

Kövessen minket a Facebookon is!