Program 2019. december 18. 07:30

Karácsonyi délután Pankáért

Karácsonyi délután Pankáért
Mint arról már több ízben beszámoltunk, sokan összefogtak Kiskunfélegyházán egy 6 éves gátéri kislány gyógyulása érdekében. A december 5-i sütinapon például 780 ezer forint gyűlt össze, amit a nélkülözhetetlen steril szoba kialakításának költségeire fordítanak. Ezúttal szülőfalujában, a helyi Kismakkos Néptáncegyüttes szervez jótékonysági karácsonyi délutánt és táncházat Csányi Panka javára a Faluházban december 21-én, szombaton. A rendezvényből befolyt adományokat neki ajánlják fel, hogy szebbé tegyék ő és a család nagyon nehéz karácsonyát.
Hirdetés

Program: 

17 órától ünnepi műsor
17:30-tól gyertyagyújtás
18 órától aprók tánca és ezzel egyidőben néprajzi előadás a karácsonyi ünnepkörről
19 órától táncház

A program a Gátéri Kismakkos Néptánc Egyesület és az Aki dudás akar lenni Egyesület közös szervezésében, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő Csoóri Sándor Alap támogatásával valósul meg.

 

Kövessen minket a Facebookon is!