Hirdetés
Sport 2020. január 9. 14:00

Újult erővel kezdték az évet

Képgaléria
Újult erővel kezdték az évet
Bizakodva készülnek a 2020-as esztendőben a Hideg László Boksz Egyesület tagjai. Az edzéseket továbbra is a Darvas Iskolában tartják, ahová 7 éves kortól várják a gyermekeket, illetve a felnőtteknek is biztosítanak tréningezési lehetőséget. Az egyesület névadója, vezetőedzője, Hideg László beszámolójában elmondta, jól zárták a 2019-es évet, több versenyen ringbe léptek és érmeket szereztek. Az országos bajnokságokon sajnos nem úgy vettek részt, ahogy tervezték. Közbejöttek sérülések és betegségek, de idén lesz lehetőségük bizonyítani a versenyzőknek.

Az év eleji erőnléti edzéseket megkezdték és a terveik között több közös tréning szerepel más egyesületekkel.

Hideg László hozzátette, köszönik a támogatók segítségét, akik lehetővé teszik a versenyeztetést. Emellett bíznak benne, hogy sok szép éremmel öregbítik tovább városunk hírnevét.

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!