Hirdetmények 2020. január 14. 10:00

Időben rendezni kell a távhőszolgáltatás díját

Időben rendezni kell a távhőszolgáltatás díját
A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. ezúton tájékoztatja távhőszolgáltatást igénybe vevő fogyasztóit, hogy január 15-étől jogszabályi kötelezettségüknek eleget téve megkezdik a kintlévőség-kezelést.

Ennek során a következő költségeket számítják fel a kintlévőséggel rendelkezők részére:

– Fizetési felszólítás díja: bruttó 500 forint / alkalom

– Tértivevényes fizetési felszólítás bruttó díja: 1.500 forint / alkalom

– Közjegyzői fizetési meghagyás díja: bruttó 10.000 forint / alkalom

Kérik a fogyasztókat, hogy lejárt számláikat január 15-éig rendezzék, ebben az esetben a kintlévőség-kezeléssel kapcsolatos díjat nem számolják fel. A távhőszolgáltatás zavartalan működése közös érdek, amelyhez elengedhetetlen, hogy a fizetési kötelezettségüknek határidőn belül tegyenek eleget.

 

Kövessen minket a Facebookon is!