Hirdetés
Program 2020. február 15. 12:00

Idén is átadják az Oltalmazó kezek-díjat

Idén is átadják az Oltalmazó kezek-díjat
Február 28-án, pénteken 19 órától a Móra Ferenc Művelődési Központban adják át Kiskunfélegyházán az Oltalmazó kezek elismerést. Az est folyamán jótékonysági előadás is lesz a kiskunfélegyházi Egészségért Közalapítvány a Kórházért javára. Jegyek 1500 forintos áron vásárolhatók a kórház titkárságán és a művelődési központban.

Az alapítvány fontosnak tartja az ápolói, asszisztensi és egyéb egészségügyi szakma megbecsülését, erkölcsi elismerését. Ugyanakkor nem titkolt cél egyfajta egészséges versenyszellem kialakítása, amely
jótékony hatását fejtheti ki a betegellátás színvonalára.

A díjazás anyagi hátterét Kiskunfélegyháza város és környező települések önzetlen vállalkozói által felajánlott anyagi támogatással tudták megteremteni. A jegyek összege az alapítvány bevételét gyarapítja.

Az est folyamán fellép az orgoványi Karakterek Drámacsoport Sokkterápia című darabjával. 

Szereplők: Gajdácsi Anikó, Granek Zoltán, Sőreghyné Muladi Ildikó, Subicz János, Takács Ildikó, Véghné Murár Brigitta.
Idegen ötlet alapján írta: Virágh József
Rendező: Gellért Imréné Etelka


Az Egészségért Közalapítvány a Kórházért kuratóriuma nevében:
Dr. Körtvélyessy András, a kuratórium elnöke


Fotó: archív - 2018
 

Kövessen minket a Facebookon is!