Hirdetés
Program 2020. február 7. 12:00

Utazás kiállítás - 2020

Utazás kiállítás - 2020
Szeretné megízlelni a félegyházi péksüteményeket, a híres lajosmizsei szamócalekvárt, a ballószögi füstölt sajtokat, vagy a szanki konyakmeggyet? Megkóstolná a térség zamatos borait? Megismerné fürdőinket, múzeumainkat? Bepillantást nyerne Bács-Kiskun megye gazdag programkínálatába? Az idei Utazás kiállításon minderre lehetősége lesz! 21 kiállítóval és településsel karöltve, 60 négyzetméteren, egységes arculattal várják a látogatókat február 27-e és március 1-je között a Hungexpo Budapest Kongresszusi és Kiállítási Központban. Elkalauzolják térségünk csodás tájaira és megmutatják, hogy Bács-Kiskun megye valóban boldoggá tesz! Ízekben és élményekben garantáltan nem lesz hiány.

Hirdetés

Kövessen minket a Facebookon is!