Hirdetés
Sport 2020. február 3. 14:00

Idegenben nyertek a junior kosarasok

Idegenben nyertek a junior kosarasok
Megszerezték idei első győzelmüket az FTSI U18-as junior fiú kosarasai a regionális korosztályos bajnokságban. A félegyházi együttes Szentesen nyert 79-59-re. Vladimir Vujadinovic edző értékelésében elsősorban a csapatmunkát emelte ki. Támadásban mindenki szerzett pontot, míg a védekezés egységesen működött.

Hirdetés

Edzői értékelés:

Vladimir Vujadinovic (U18 Junior):

- Szentesen kezdtük a második kört a junior csapattal. Az első félévet sajnos győzelem nélkül zártuk egy nagyon erős csoportban, de voltak jó meccseink, amelyeken közel jártunk a sikerhez. Úgy utaztunk Szentesre, hogy nélkülözni kellet egyik legjobb játékosunkat, de igyekeztünk megszerezni első győzelmünket. Ezt sikerült is megvalósítani. Nagyon jól játszott mindenki, akire számíthattam ezen a napon. Mindenki szerzett kosarat, de elsősorban a csapatmunkát emelném ki, illetve a védekezésünket. Dicséret illeti minden játékosomat és a munkámban segítő Ficsor Mihályt is. Gratulálok a srácoknak, megérdemelték ezt és remélem most egy győzelmi sorozatot indítanak. Hajrá FTSI!

Szentesi KK - FTSI 59-79
(12:16, 14:24, 11:19, 22:20)
Gelányi 18, Gulyás 13, Szeri 10, Varga 8, Bodnár 4,Kovács 6, Farkas 8, Szűcs 2 , Nagy 10

Kép: Archív

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!