Sport 2020. február 3. 10:00

Kupadöntőbe jutott az Astra

Nyolcadik alkalommal harcolta ki a Final Fourt, így megvédheti címét a női futsal Magyar Kupában az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. A négyes döntőhöz a Hajdúböszörmény együttesén átvezetett az út. Az első mérkőzésen 1-1-es döntetlen született, az Üllőn megrendezett február 2-i visszavágón az Astra 4-0-ra győzött. Emellett az is eldőlt, hogy a Budaörs, illetve a Szekszárd is ott lesz a fináléban. A negyedik résztvevő csapat a Tolna-DEAC párharcból kerül ki.

A Hajdúböszörményi TE elleni mérkőzésen Ganczer Hajnalka törte meg a gólcsendet a 16. percben, majd pedig Szennai Adrienn is betalált a szünet előtt. (2-0)

Ezt követően Varga Adél, illetve Mátyás Noémi is feliratkozott a góllövők közé, bebiztosítva ezzel csapatuk továbbjutását.

Női Futsal Magyar Kupa 3. ford., 02. 02.

Második mérkőzés:

Astra Kiskunfélegyházi Bulls - Hajdúböszörményi TE 4-0 (2-0)

Gólszerzők: Ganczer Hajnalka 16. p., Szennai Adrienn 17. p., Varga Adél 23. p., Mátyás Noémi 38. p.

Női Futsal Magyar Kupa 3. ford., 01. 19.