Hirdetés
Sport 2020. február 3. 11:00

Szabadfogású birkózóverseny Tokodon

Képgaléria
Szabadfogású birkózóverseny Tokodon
Tokodon rendezték az első serdülő válogató versenyt az idén, ahol a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a szabadfogású küzdelmekben mérettették meg magukat. A 230 versenyzőt felvonultató rendezvényen a lányok szerepeltek sikeresebben. A 62 kg-osok között Kiss Viktória szép győzelmeket szerezve döntőbe jutott, de ott sajnos alulmaradt, így ezüstérmet nyert. Ezzel Viki meghívást kapott a válogatott keretbe. Tapodi Rebeka és Tapodi Zsófia a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Kiss Henrietta negyedik lett, ezzel a félegyháziak csapatban a harmadik helyen végeztek. Edzők: Ván Jenő, Szabó József, Kelemen András és Polyák Dániel.

Hirdetés

Kövessen minket a Facebookon is!