Sport 2020. február 3. 15:00

Kunszentmártonon ragadtak nyilat a dartsosok

Kunszentmártonon ragadtak nyilat a dartsosok
Jubileumi 10. kunszentmártoni dartsversenyre utaztak el a Félegyházi D. C. játékosai február elsején. A nevezési lista alapján nem számítottak könnyű versenyre, ugyanis az ország három legjobb játékosa is dobóvonal mögé állt (Lakatos Gergely, Kovács Patrik, Balló Sándor). A félegyházi különítmény Horváth Zsolt, Horváth Tibor, Pecz István, Valkovics István és a Tóth Róbert alkotta csapat nem ijedt meg a feladattól, így mindenki sikeresen vette a csoportküzdelmeket.

Ezt követően Pecz István megkapta ellenfélnek az országos első helyezettnek számító Kovács Patrikot, aki ellen szoros meccsen alulmaradt. Még két félegyházi játékos, Valkovics István és Horváth Zsolt is búcsúzott az egyenes kieséses szakasz első körében.

Horváth Tibor és Tóth Róbert viszont egészen a 17. helyig meneteltek.

A kiesettek számára rendezett külön versenyen Horváth Zsolt az 50 indulóból az előkelő 5. helyen végzett.

A játékosok legközelebb az Országos Amatőr versenyre utaznak február 15-én, amit Érden rendeznek meg.

A támogatást a klub tagjai ezúttal is köszönik a Juhász Építőipari és Kereskedelmi Kft-nek.

Kép: Archív (Tóth Róbert)

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!