Sport 2020. február 5. 10:00

Oroszlán Kupa – III. Lions Megyei Sportverseny

Oroszlán Kupa – III. Lions Megyei Sportverseny
Kecskeméti és Bács-Kiskun megyei értelmi fogyatékosokkal foglalkozó intézmények gondozottai számára szervez csapat sportversenyt február 7-én, pénteken a Kecskeméti Szent László Lions Club, a Kecskeméti Szent László Leo Club, az Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága a Mosolysziget Értelmi Fogyatékosok Nappali Intézményével közösen.

18, hat fős csapatot hívtak meg, kísérőikkel és szurkolótáborukkal együtt. A versenybe és a lebonyolításba, csak úgy, mint tavaly, a Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakgimnáziuma diákjait is bevonják, minden 6 fős versenyző csapathoz + 2 fővel csatlakoznak, valamint 7 fővel a szervezési feladatokba is besegítenek. Az állomásokon a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola pedagógusai és a club végeznek önkéntes munkát. A gondozókkal, a Leo klub és a szervező Kecskeméti Szent László Lions Club tagjaival és önkénteseivel együtt mintegy 300 résztvevőre számítanak a szervezők.
 

Kövessen minket a Facebookon is!