Sport 2020. február 8. 18:00

Villámrajtot követően nyert a félegyházi futsalcsapat

Nyerhető mérkőzésre készültek a félegyházi futsalos lányok február 8-án. Az Abonyi Péter által irányított Astra Kiskunfélegyházi Bulls U17-es leány futsalcsapata Üllőn fogadta a Hajdúböszörményi TE gárdáját. A két együttes ősszel már találkozott egymással, akkor 1-1-es döntetlen született. Azóta a félegyházi csapat felzárkózott, míg a Hajdúböszörményi TE maradt az alsóbb pozíciókban. Az esélyek az Astra mellett szóltak.

Nem sokat kellett várni a félegyházi vezetésre. Czinege Eszter már a 2. percben betalált. Az előnyt szinte rögtön megduplázta, majd pedig ugyancsak egy perccel később Vidéki Orsolya is bevette a böszörményi kaput.

Négy percet követően így már 3-0 volt az állás. Villámrajtot vettek az Astrás lányok.

A szünetig nem is változott az eredmény, az Astra magabiztosan vezetett.

A fordulást követően ugyan szépítettek a böszörményiek, de a félegyházi oldalról Czinege Eszter gyorsan válaszolt. (4-1)

Eszter a hajrában mesternégyesig is eljutott, beállítva az 5-1-es végeredményt.

Az Astra fölényesen nyert, így bizakodva várhatja a folytatást.

Leány Futsal I. osztály U17 14. ford., 02. 08. Helyszín: Üllő
Astra Kiskunfélegyházi Bulls – Hajdúböszörményi TE 5-1 (3-0)

Gólszerzők: Czinege Eszter 2. p., 3. p., 24. p., 39. p., Vidéki Orsolya 4. p. ill. Sain Viktória 23. p.