Hirdetés
Kultúra 2020. február 12. 16:00

Kiállítás nyílt a népfőiskola Gálfalvi-termében

Kiállítás nyílt a népfőiskola Gálfalvi-termében
Az Ifjú Konzervatívok a Nemzetért egyesület szervezésében nyílt meg Mohácsi Anita: Monokróm blues elnevezésű kiállítása a Lakitelek Népfőiskola Gálfalvi-termében, február 7-én.

A megnyitón részt vett Lezsák Sándor, a Népfőiskola Alapítvány kuratóriumának elnöke, valamint Kardosné Gyurkó Katalin, a Nagycsaládosok Országos Egyesületének elnöke is. Ez a harmadik kiállítása az egyesületnek, amit a Fiatal Tehetségek Program keretében szerveztek meg. Célja, hogy határokon innen és túl élő magyar tehetségeknek biztosítsanak megjelenést. A programra fiatal képzőművészek jelentkezését várják.

Mohácsi Anita média-designer, grafikus, kiadványszerkesztő festményeiből és digitális rajzokból álló kiállítását február végéig tekinthetik meg az érdeklődők.

 

Kövessen minket a Facebookon is!