Hirdetés
Sport 2020. február 13. 17:00

Páratlan eredmények Félegyháza történetében

Képgaléria
Páratlan eredmények Félegyháza történetében
A Magyar Köztársaság Fedettpályás Serdülő és Újonc Magyar Bajnokságán vettek részt Kiskunfélegyháza atlétái az elmúlt két hétvégén, Budapesten.

Retkes Réka és Retkes Léna testvérpárként szerepeltek a súlylökő döntőben, ahol Réka bajnoki címet szerzett, míg Léna egy évvel fiatalabbként az 5. helyen végzett. Réka távolugrásban is szerzett egy 6. helyet.

Faragó Rómeó és Deák Zalán a serdülő fiúk a sprint mezőnyben a nagy döntő résztvevői voltak. Elmondható, hogy országos viszonylatban is ritka, hogy egy városból két sprintdöntős vegyen részt egy ilyen versenyen. Faragó Rómeó 60 méteres síkfutáson 2., a még jövőre is serdülő Deák Zalán a 6., az újonc fiúk mezőnyébe idén berobbanó Szabadkai Levente 300 méteres síkfutáson a 2. helyet szerezte meg. Ő egyébként a 60 méteres távon vezeti a ranglistát.

Köszönet az edzők munkájáért Kerék Csabának, Nádasdi Péternek, Luchmann Péternek és Rekedt Zoltánnak.

 

Kövessen minket a Facebookon is!