Kultúra 2020. február 14. 09:00

Valentin-napi kvíz a könyvtárban

Képgaléria
Valentin-napi kvíz a könyvtárban
A Házasság hete programsorozat keretében nemcsak a felnőttek élvezhették a lélekmelengető programokat, hanem a középiskolás diákok is. A középiskolások műveltségi kvízen vehettek részt a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár jóvoltából, február 12-én. A program moderátora Czibolya Szilvia, az intézmény internetes és médiatáras könyvtáros szakembere volt.

A kérdések között megtalálhatók voltak a házassággal, szerelemmel, irodalommal kapcsolatos kérdések is. A szervezők törekedtek arra, hogy inkább játékos, vicces kérdésekkel járják körbe a szerelem és az összetartozás témakörét és véletlenül se legyen „tananyagszagú” a délutáni kikapcsolódás.

V. B.

 

Kövessen minket a Facebookon is!