Helyi hírek 2020. február 15. 16:00

Tisztújító közgyűlést tartottak a polgárőrök

Képgaléria
Tisztújító közgyűlést tartottak a polgárőrök
Évnyitó, tisztújító közgyűlést tartott a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület. Az összejövetelen Marczényi Csabát választották ismét elnökké. Alelnök lett Dongó József (a lovas polgárőrség létrehozója). A titkári funkciót Kertész Zoltánné tölti be. Vezetőségi tagnak választották meg Kis Czakó Lászlót és Dékány Ferencet.

A  közgyűlésen a régi-új elnök ismertette a jövő év feladatait is. Ebből kiderült, hogy a polgárőrök idén is biztosítják a városi rendezvényeken a forgalomszabályozást. Szolgálataik során a külterületek biztonságára még nagyobb figyelmet fordítanak. Az egyesület megalakulásának 25. évfordulóján (októberben) egy lakossági találkozót szerveznek, ahol széles körben ismertethetik munkájukat, és tájékozódhatnak a lakossági igényekről.
 

Kövessen minket a Facebookon is!