Hirdetés
Helyi hírek 2020. február 26. 08:00

Tisztújító közgyűlést tartottak a Talpasok és a Bakancsosok

Képgaléria
Tisztújító közgyűlést tartottak a Talpasok és a Bakancsosok
Mivel a tisztségviselők megbízatása lejárt, tisztújító, évértékelő, évindító közgyűlést tartott február 21-én a Kiskun Természetbarát SE. Az összejövetelen a választást követően a túravezetők beszámoltak az elmúlt év túráiról, és fotókkal is illusztrálták a közös természetjárásokat.

A tisztújítás során Fekete Mártát elnöknek, titkárnak Kristóf Klárát, gazdasági vezetőnek Törteli Ferencnét választották meg. A felügyelő bizottsági feladatokat Kósa Jánosné elnök, valamint Kasza Sarolta és Bánfalviné Gál Gabriella látják el. A közgyűlés Bozó Lajost Örökös Tiszteletbeli Elnöknek választotta meg, Kovács Ferencet pedig Örökös Tiszteletbeli Elnökségi Tagnak.

A pénzügyi beszámolót követően a túravezetők megtartották beszámolóikat. Elmondták, hogy a tavalyi gazdag program után idén is sok-sok túra, verseny és érdekes látnivaló vár az egyesület tagságára minden évszakban. A kirándulások időpontjai kora tavasztól késő őszig biztosítják a kikapcsolódási lehetőséget.

Fotó: Fábián Adrienn
 

Kövessen minket a Facebookon is!