Hirdetés
Helyi hírek 2020. február 27. 11:00

III. helyezés a Curie Környezetvédelmi Emlékversenyen

III. helyezés a Curie Környezetvédelmi Emlékversenyen
Lezajlottak a Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntői itthon és a határainkon túl. Hazánk legnagyobb körzetében, Szentesen február 22-én mérték össze a tudásukat a tanulók.

A Kárpát-medencei döntővel záruló Curie Környezetvédelmi Emlékverseny szentesi területi döntőjébe a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének 4 csapata jutott be a levelező fordulók eredményei alapján. 

Az 5-6. évfolyamon a dobogós III. helyet ragadta meg az iskola egyik csapata, tagjai az 5.a osztályból Jégh Bence és Kovács Barna, a 6.b osztályból Varjaskéri Imre. Ebben a korcsoportban az V. helyet szerezte meg a 6.a osztályból a Páll Kornél, Tápai Andor és Turcsányi Lőrinc alkotta trió.

A 7-8. évfolyamon a III. helyezést szerezték meg a 8.a osztályos tanulók: Gémes Martin, Géró Milán és Váradi András. Szintén ebben a korcsoportban a 7. a osztály csapata a XI. helyen szerepelt. Tagjai: Kis-Czakó Eszter, Slezák Zsombor és Zs. Juhász Zalán.

A diákok felkészítő pedagógusa: Csollár Géza.

 

Kövessen minket a Facebookon is!