Sport 2020. március 1. 11:00

Döntetlen a rangadón

Slágermérkőzéssel folytatódott a női futsal első osztályú felnőtt bajnokság, amelynek keretében a DEAC hazai pályán fogadta az Astra Car-Bay Kiskunfélegyháza FC csapatát. Az alapszakaszbeli rangadó valódi háromesélyes csatának ígérkezett, amire a felek sem cáfoltak rá.

Mindössze egy pont választotta el a csapatokat a tabellán. A házigazda DEAC másodikként, míg az Astra harmadikként készült az összecsapásra.

Legutóbbi két szezonbeli találkozójuk közül az egyiket a DEAC, míg a másikat az Astra nyerte. Az Astra Magyar Kupa ezüsttel hangolt a találkozóra.

Lendületesen kezdett az Astra, Beke Adrienn már a 2. percben betalált, amit újabb gólja követett az első félidő közepén. Két perccel később már hárommal vezetett az együttes, ekkor úgy tűnt meg lehet a győzelem. (0-3)

A házigazdák egy pillanatra sem adták fel. Horváth Viktória révén gyorsan szépítettek és a félidő végére ledolgozták a különbséget. (3-3)

A fordulás után helyzetek ugyan akadtak, de több gól már nem esett, így pontosztozkodással zártak a felek.

Női Futsal NB I. 16. ford., 02. 29.
DEAC – Astra Car-Bay Kiskunfélegyháza FC 3-3 (3-3)

Gólszerzők: Horváth Viktória 14. p., 19. p., Godvár Katalin 18. p. (öngól), ill. Beke Adrienn 2. p., 10. p., Horváth Viktória 12. p. (öngól)