Sport 2020. március 7. 19:00

Hullámvölgyben a KHTK

Nem kezdte jól a tavaszi szezont a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban szereplő Kiskunfélegyházi HTK, amely idei harmadik mérkőzésén is nyeretlen maradt. Legutóbb a Kiskunhalas csapatától szenvedett vereséget a KHTK, március 7-én pedig a Duna Aszfalt TLC II. együttesétől is kikapott 5-3-ra Tiszakécskén.

A mérkőzés kécskei szempontból indult jobban, a 15. és a 17. perc között háromszor is bevették a félegyházi kaput. (3-0)

3-0-át követően az első félidő hajrája a KHTK csapatáé volt, amely Huszka Milán és Kulcsár Gábor találataival egy gólra felzárkózott. (3-2)

Ezt követően a második félidő eleje is gólképesen indult. Előbb a Tiszakécske talált be, majd pedig Tököli Attila szerzett gólt félegyházi oldalon. (4-3)

4-3 után már csak egy találat esett, de azt a kécskeiek szerezték, akik otthon tartották a három pontot. (5-3)

Bács-Kiskun Megyei I. osztály 18. ford., 03. 07. (Tiszakécske)
Duna Aszfalt TLC II. – Kiskunfélegyházi HTK 5-3 (3-2)

Gólszerzők: Batizi-Pócsi Balázs 15. p., 59. p., Káli Tibor 16. p., István László 17. p., Tóth Kristóf 56. p. ill. Huszka Milán 38. p., Kulcsár Gábor 39. p., Tököli Attila 58. p.