Sport 2020. március 9. 17:30

XV. László Jenő Sakk Emlékverseny

Képgaléria
XV. László Jenő Sakk Emlékverseny
A versenyt másfél évtizede minden év márciusban, névadójuk születési évfordulójához közel eső szombaton rendezi meg a Kiskunhalasi Szakképző Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma. A helyiek mellett a város- és megyehatáron túlról is érkeztek sakk-kedvelők a március 7-i versenyre, akik mindnyájunk kedvenc sportjának gyakorlásával emlékeztek László Jenő tanár úrra.

Ismét új név kerül a vándorserlegre. A díjazottak részére az érmeket és ajándétokat László Zsolt fővédnök adta át, aki külön köszöntötte a résztvevő hölgyeket a nőnap alkalmából, valamint a névnapjukat sakkal ünneplőket, a két Tamást. 

A legfiatalabb Brunner Tamás (9 éves), a legtapasztaltabb Rácz István László (78). Az abszolút versenyben I. Udvardi Zalán, II. Nagy József, III. Ábrahám Lajos.

Női I. Somogyi Zita Klára, II. Szabó Csenge Andrea.

Ifjúsági I. Géró Milán, II. Somogyi Árpád Ferenc, III. Tóth Tamás és Brunner Tamás.

A Félegyházi különdíjat Nagy József kapta, II. Karsai István, III. Rácz István László. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!