Hirdetés
Helyi hírek 2020. március 11. 12:15

Kiskunfélegyháza város vezetése egyéni megemlékezésre kéri a város polgárait

 Kiskunfélegyháza város vezetése egyéni megemlékezésre kéri a város polgárait
Tisztelt Félegyháziak! A kialakult járványügyi helyzetre tekintettel, a város vezetése nevében arra kérjük Önöket, hogy az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére a szokásos emlékhelyeknél a megemlékezés virágait tetszőleges időpontban, egyénileg helyezzék el. Az önkormányzat által szervezett valamennyi program elmarad.

Fontosnak és még inkább szimbolikusnak tartjuk, hogy összetartozásunk jeléül március 15-én tűzzék fel a nemzeti színű kokárdát szívük fölé. Óvjuk meg közösségünket, vigyázzunk egymásra, cselekedjünk felelősségteljesen!

Megértésüket köszönjük!

Tisztelettel: 
Csányi József, Kiskunfélegyháza város polgármestere

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus