Sport 2014. szeptember 6. 20:20

Döntetlent játszott a Kiskunfélegyházi Vasutas

A Lakitelek csapatát fogadta a megyei II. osztály északi csoportjának 4. fordulójában a Kiskunfélegyházi Vasutas. A félegyháziak a legutóbbi találkozójukat megnyerték, így önbizalomtól telve várhatták a mérkőzést. A találkozón végül mindkét háló megzörrent, ami 1-1-es pontosztozkodással zárult.

A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, a 24. percben Szabó Ádám Attila révén előnyhöz jutottak. (0-1)

A Vasutas válasza sem késett sokat, nyolc perccel később Nemcsok Imre egalizált. (1-1)

A szünetig már nem változott az állás és mint utóbb kiderült a második játékrész sem hozott újabb gólokat.

A félegyháziak négy fordulót követően négy megszerzett ponttal a 8. helyen állnak a bajnokságban. Legközelebb szeptember 21-én Pálmonostorán lépnek pályára.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 4. ford. 2014. 09. 06.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK- Lakitelek TE (1-1) 1-1

gólszerzők: 32. p. Nemcsok Imre ill. 24. p. Szabó Ádám Attila