Hirdetés
Sport 2020. március 14. 18:00

Nem tart edzéseket az Astra

Nem tart edzéseket az Astra
Határozatlan ideig nem lesznek utánpótlás-edzések a klubban.

Tegnap ismét döntött Magyarország kormánya, hétfőtől bezárnak az oktatási intézmények a koronavírus megfékezése érdekében. A döntés nyilván minden utánpótlás játékosunkat érinti, főleg, hogy az iskolák mellett a budapesti középiskolai kollégiumok is bezárnak. Március 16-ától azonban az utánpótlás-labdarúgásban is megáll egy időre az élet. A Magyar Labdarúgó Szövetség kiadott egy közleményt, amely szerint hétfőtől leáll az összes utánpótlás-bajnokság, visszavonásig nem rendeznek meg egyetlen mérkőzést sem. (A felnőtt bajnokságokkal még nem tudni mi a terv.)

A közlemény kiadása után döntött a klub is. Az egészség megőrzése érdekében határozatlan időre minden alközpontjában felfüggeszti az utánpótlás-edzéseket, így Budapesten, Kiskunfélegyházán, illetve Siklóson sem tartanak foglalkozásokat.

Astra HFC Női Labdarúgó Klub

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus