Kultúra 2020. március 25. 15:00

Nem áprilisi tréfa: Zakar Anita a Rádió Smile-nál folytatja

Nem áprilisi tréfa: Zakar Anita a Rádió Smile-nál folytatja
Február végén volt 2 éve, hogy Zakar Anita elköszönt a hallgatóktól, mint reggeles műsorvezető. Azóta főleg a rendezvényeken, a színpadon és itt a Félegyházi Közlöny hasábjain is találkozhattunk vele. Előbbi munkák mellett pedig április 1-jétől a Rádió Smile stábját is erősíti hétköznapokon, reggelente.

Erről először a rádióhallgatók értesülhettek, hiszen hangos promócióban már két hete hirdetik, hogy megújul a reggeli műsor, és április 1-jétől Zakar Anitával egészül ki a Shaker, a reggeli felrázó ébresztő.

Csőszi Viktor,a rádió vezetője elmondta, a műsor neve marad, de új arculatot kapott, a szignálok már
elkészültek. A két reggeles műsorvezető tehát egyesítette erejét, és április 1-jétől közösen ébresztik a
hallgatókat, a város egyetlen helyi rádiójában.

 

Kövessen minket a Facebookon is!