Egészségügy 2020. március 27. 18:30

A félegyházi hajléktalanszálló sem fogad rászorulókat

A félegyházi hajléktalanszálló sem fogad rászorulókat
A kiskunfélegyházi Hajléktalanok Átmeneti Szállója nem fogad újabb rászorulókat. Március 19-étől az ott élők számára kijárási tilalmat is elrendeltek. Csak különösen indokolt esetben, a szakmai vezető engedélyével lehet elhagyni az intézményt, munkavégzés (igazolt, hivatalos munkaviszony esetén), illetve  indokolt egészségügyi ellátás miatt.

A veszélyhelyzet miatt az intézményen belül átrendezték a helyiségeket úgy, hogy a bent tartózkodók biztonságosabb távolságra legyenek egymástól. Jelen helyzetben különösen fontos az elkülönítő helyiségek (női és férfi) készenlétben tartása. A dolgozók fegyelmezetten viszonyulnak a rendkívüli helyzethez. A védőfelszerelést biztosítani  és viselni kell,  a takarítást illetve fertőtlenítést a kiadott protokoll szerint fokozott gyakorisággal végzik.    
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus