Kultúra 2020. április 30. 16:00

Látjátok, mi készül?

Újabb karanténvideóra készül a Kecskemét Brass. A Kecskeméti Szimfonikus Zenekar rézfúvós tagjaiból alakított csapathoz Palotás Gábor, Retkes Krisztina, Földiné Mészáros Orsolya, Markoczy Rita és Pocskai Roland személyében további öt félegyházi zenész csatlakozott a mostani produkcióhoz. Ígéretükhöz híven májusban jön az új videó, de nem bírtak addig várni és készítettek egy kis előzetest. Ebből talán már könnyű kitalálni, hogy mi fog érkezni a nagyközönséghez.

A Kecskemét Brass tagjai, akik egyben a Kecskeméti Szimfonikus Zenekar tagjai is: Földi Jácint, Laczkó Andrea, Pallagi Gábor, Magony Dezső, Magyari-Benkő Gabriella, Hámori Áron, Benedek Péter, Kuna Lajos, Beke Márk, Magyari András. A művészeti munkatárs: Kis-Fekete Vilmos.
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus