Hirdetés
Program 2020. május 4. 17:00

A születés ünnepe

A születés ünnepe
A születés ünnepét idén a járványügyi helyzetre való tekintettel nem a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban rendezi meg a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat, hanem rendhagyó módon a Facebook-oldalukon várnak minden érdeklődőt május 5-én, kedden 10 órától. Ekkor töltik fel azokat a videókat, amelyeket szeretnének megosztani mindenkivel, hogy együtt ünnepelhessék a születést.

Kolléganőjük, Fekete Zsuzsanna kislánya, Emese egy kis meglepetéssel készül, ezzel köszöntik az online vendégeket.

Dr. Sinkó Melinda orvos, laktációs szaktanácsadó a szülés utáni első otthon töltött napokra ad hasznos tanácsokat videójában. (Melindát telefonon és messengeren is lehet keresni.)

Horváth Kata jógatréner egy kismamáknak szóló jógavideóval készül. (Kata megtalálható a 
#FélegyháziKismamaJóga zárt Facebook-csoportban.)

Néma Attiláné Ella dúla, szülésfelkészítő a pozitív szülésélményről tesz közzé videót. (Ella is megtalálható a 
#SzülésszívvelLélekkelvírushelyzetbenis privát Facebook-csoportban.)

Minden érdeklődőt szeretettel várnak a rendhagyó Születés-ünnepen. Készítettek egy Facebook-eseményt is a programhoz, aki megnézi a videókat, kérik, nyomjon rá az Ott leszek vagy Érdekel gombra az eseménynél, így a védőnői szolgálat is kap visszajelzést az érdeklődők, nézők számáról.

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus