Kultúra 2020. május 5. 17:00

Gyerekszereplőket keres a kecskeméti nemzeti színház

Gyerekszereplőket keres a kecskeméti nemzeti színház
Gyerekszereplőket keres a Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház a Légy jó mindhalálig című musical Nyilas Misi és Nyilas Misi osztálytársainak szerepeire. A meghallgatásra jól éneklő és jó mozgásképességekkel rendelkező 9-13 éves fiúk jelentkezését várják.

A meghallgatás anyaga: egy szabadon választott vers (vagy próza), egy szabadon választott népdal, valamint egy tetszőlegesen kiválasztott musical részlete.

Ezen kívül a Színház a meghallgatásra jelentkezők rendelkezésére bocsájtja a musical két dalának kottáját ("A szívek melegében" és "Télen legjobb a jégen"), ami lehetőséget biztosít arra, hogy a jelentkezők a darabból is felkészülhessenek.

A meghallgatás egyenként történik.*
A meghallgatásra jelentkezőnek magával kell hoznia az általa kiválasztott musical kottáját, vagy zenei alap esetében a hanghordozót (CD, pendrive, telefon). A zongorakísérőről, valamint a hanghordozó lejátszásáról és egyéb technikai feltételekről a Színház gondoskodik.

A jelentkezés határideje: május 25.
A meghallgatás időpontja és helye: június 6., szombat 11 óra.
Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház, 6000 Kecskemét, Katona József tér 5.
A musical próbáinak várható kezdete: augusztus 3.
A bemutató tervezett időpontja: október 2.
A tervezett előadásszám a 2020-21-es évadban (hétköznap és hétvégente is): 40

A jelentkezéseket a [email protected] email-címre várjuk.
További felvilágosítást Sirkó Annától kaphatnak a +36 20 9625595-ös telefonszámon.

Rendező: Nagy Viktor
Zenei vezető: Károly Kati

*A meghallgatás a veszélyhelyzetben elrendelt egészségügyi szabályok betartásával történik; a kollégák igyekeznek a legkörültekintőbben eljárni mind az intézményi dolgozók, mind a jelentkezők védelmében.

Fotó: dunszt.sk
Kassai Thália Színház: Légy jó mindhalálig című musical bemutatója, 2018 október 16.

 

Kövessen minket a Facebookon is!