Hirdets
Sport 2020. május 15. 17:30

Hétfőn újranyit a városi sportcsarnok kondi- és fitneszterme

Hétfőn újranyit a városi sportcsarnok kondi- és fitneszterme
Bár a koronavírus jelen van életünkben, mégis a kiskunfélegyházi viszonyokat látva, a városi sportcsarnok vezetése lehetőséget ad a mozgás kedvelőinek a sportra felújított kondi- és fitnesztermének újra nyitásával. Körültekintően, a higiéniai szabályokat betartva kezdik az üzemeltetést. Az el nem használt 10 alkalmas vagy havi bérletek továbbra is érvényesek.

Nyitvatartás: hétköznap 7 és 12, valamint 14 és 19 óra között. 
Hétvégén a sportcsarnok egyelőre zárva tart.

A felelősségteljes használattal kapcsolatos szigorításokról – a higiéniai szabályokkal összefüggésben – a helyszínen tájékoztatják a sportbarátokat.

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus