Helyi hírek 2020. május 22. 10:00

Megkezdődött a beiratkozás a művészeti iskolába - videóval

Megkezdődött a beiratkozás a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskolában.

Az eljárás rendhagyó keretek között zajlik, amelyről Kis-Fekete Vilmos, az iskola igazgatója tájékoztatta lapunkat. Az igazgató elmondta, hogy a beiratkozás módja idén nem személyesen történik, hanem egy online felületen lehet megadni az adatokat és kiválasztani azt az ágat a művészeti képzések közül, amelyik iránt érdeklődik a gyermek.

Egy videó készült ez alkalomból, ami az évente ilyenkor szokásos hangszerbemutatót hivatott helyettesíteni. Normál esetben ez az időszak arról szól, hogy az általános iskoláskorú gyermekek személyesen megismerkednek a hangszerekkel, a művészeti ágakkal különböző bemutatók által, ám ez most a járványügyi helyzet miatt lehetetlen. Ezzel a videóval próbálták a hiányt pótolni.

A következő linken elérhető a beiratkozási lap:
https://forms.gle/wTCCSRX5PwnmQsGN8 

További információ kérhető a művészeti iskola elérhetőségén a 76/560-006-os telefonszámon. Jelentkezni június 20-áig lehet.

 

Kövessen minket a Facebookon is!