Kultúra 2020. május 22. 17:00

Az Oroszlánkirály fúvósballadája

Ígéretükhöz híven a Kecskeméti Szimfonikus Zenekar rézfúvósaiból alakult Kecskemét Brass tagjai elkészültek azzal a klippel, amelyből már a hónap elején láthattunk egy kis előzetest. Most az Oroszlánkirály című film betétdalát dolgozták fel karanténvideójukban.

"Ahogyan ígértük, elkészült az új videónk, amelynek a beharangozóját hallhattátok és láthattátok! Fogadjátok tőlünk nagyon sok szeretettel! Rengeteg munka és fáradozás után szeretném megköszönni a Kecskemét Brass összes tagjának és mindenkinek, aki részt vett a három online videóban amit készítettünk! – írta a zenekar Facebook-oldalán Földi Jácint trombitaművész, aki Magony Dezsővel együtt szerkesztette a videót. 

A videókban közreműködött:

Magyari Benkő Gabriella – kürt
Retkes Krisztina – kürt
Hámori Áron – harsona
Benedek Péter – harsona
Kuna Lajos – harsona
Beke Márk – harsona
Magyari András – tuba
Magony Dezső – trombita
Pallagi Gábor – trombita
Laczkó Andrea – trombita
Szászi Benedek – trombita
Földi Jácint – trombita, szárnykürt
Palotás Gábor – timpani, glocken
Kiss Imre – ütő
Pocskai Roland – billentyű
Homoki Zsolt – basszus
Földiné Mészáros Orsolya – klarinét
Markóczy Rita – hárfa

 

Kövessen minket a Facebookon is!