Helyi hírek 2020. május 23. 08:00

Zsuzsi vagyok – Anya vagyok

Zsuzsi vagyok – Anya vagyok
Sírtatok már úgy nyilvános helyen, hogy nem tudtátok abbahagyni?

Én várandósságom elején jártam (még nem látszott rajtam semmi), épp végeztem a munkával, mellettünk volt egy cukrászda, gondoltam bemegyek, amíg nem jön értem a férjem és eszek egy sütit. Tudni kell, hogy a magas cukrom miatt szigorú diétára voltam ítélve, nem ehettem cukrot és fehér lisztet. Ezt maximálisan be is tartottam. Szóval bementem a cukrászdába, álltam a sütis hűtő pult előtt és kerestem a nekem valót. Hát nem volt! Megkérdeztem az eladót, hogy tényleg nincs vagy csak én nem látok, de mondta, hogy nagyon is jól látom. Úgy elkezdtem zokogni, mint kb. még soha. Nem tudtam abbahagyni. Csak álltam és sírtam, a két eladó meg azt se tudta, mit kezdjen velem. Kértem egy pohár vizet és azt kortyolgattam, amíg jött értem a férjem... 

Veletek történt valami kínos és egyben vicces terhesség alatt?

Fotó: Sugar Shop

 

Kövessen minket a Facebookon is!